تبلیغات

هشتمین نشست کتاب‌خوان استان زنجان برگزار می شود.

هشتمین نشست کتاب‌خوان استان زنجان برگزار می شود.

هشتمین نشست کتاب خوان استان زنجان 14 دی ماه در محل سالن اجتماعات کتابخانه عمومی سهروردی زنجان برگزار می‌شود.

 

به گزارش اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، هشتمین نشست کتاب خوان استان زنجان راس ساعت 16 عصر روز دوشنبه 14 دی ماه با حضور کتابخوانان،کتابداران،نویسندگان، اهالی رسانه، فعالین حوزه کتاب و فرهنگ ، در محل سالن  اجتماعات کتابخانه عمومی سهروردی زنجان برگزار می‌شود.

 

ثبت‌نام برای معرفی کتاب در جلسات نشست کتاب خوان نیز از طریق سایت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان به نشانی  www.zanjanpl.ir امکان پذیر می باشد.

مهل ثبت نام برای معرفی کتاب در هشتمین نشست کتاب خوان استان، تا سوم دی ماه می باشد.

 

کتاب خوان عنوان نشست هایی است که به منظور به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در قالب معرفی کتاب برگزار میگردد. این جلسه در فضایی صمیمی تلاش دارد تجربیات مطالعاتی افراد کتاب خوان را برای سایر علاقمندان کتاب و کتابخوانی به اشتراک گذارد.

 

در جلسات نشست کتاب خوان کتابهای شاخص با موضوعات تاریخ، ادبیات، روانشناسی، شعر، قصه و رمان، کودک و نوجوان، سبک زندگی، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، دین، طب و تغذیه و بهداشت عمومی، خانواده و ازدواج توسط کتابخوانان معرفی می شود.

 

هدف از برگزاری این نشست ها نیز برپایی نهضتی در جهت رشد و ترویج فرهنگ کتابخوانی در سراسر کشور؛ به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده ، ایجاد عادت به مطالعه در اقشار مختلف جامعه، معرفی کتاب های مفید و کاربردی، آشنایی با شیوه های استاندارد معرفی کتاب و ارتقاء و توانمند سازی کتابداران از طریق مطالعهمی باشد.

 

پاسخ دهید

2 نظر

BHW  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۹:۰۷:۱۱

It's really very difficult in this active life to listen news on TV, thus I just use web for that purpose, and take the most recent news.

Maryanne  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۶:۵۴:۵۸

Touche. Outstanding arguments. Keep up the great effort.

ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!