تبلیغات

یکصدو دومین نشست کتاب‌خوان کشور در استان زنجان برگزار می شود.

یکصدو دومین نشست کتاب‌خوان کشور در استان زنجان برگزار می شود.

 

یکصدو دومین نشست کتاب خوان کشور بیست و پنجم شهریور ماه در محل سالن اجتماعات کتابخانه عمومی سهروردی زنجان برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، سومین نشست کتابخوان استان و یکصدو دومین نشست کتاب‌خوان کشور عصر روز چهارشنبه بیست و پنجم شهریور راس ساعت 17 با حضور کتابخوانان،کتابداران،نویسندگان، اهالی رسانه، فعالین حوزه کتاب و فرهنگ و مسوولین و مقامات استان، در محل سالن اجتماعات کتابخانه عمومی سهروردی زنجان برگزار می‌شود.

 

کتاب خوان عنوان نشست هایی است که به منظور به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در قالب معرفی کتاب برگزار میگردد. این جلسه در فضایی صمیمی تلاش دارد تجربیات مطالعاتی افراد کتابخوان را برای سایر علاقمندان کتاب و کتابخوانی به اشتراک گذارد.

هدف از برگزاری این نشست ها نیز برپایی نهضتی در جهت رشد و ترویج فرهنگ کتابخوانی در سراسر کشور؛ به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده ، ایجاد عادت به مطالعه در اقشار مختلف جامعه، معرفی کتاب های مفید و کاربردی، آشنایی با شیوه های استاندارد معرفی کتاب و ارتقاء و توانمند سازی کتابداران از طریق مطالعهمی باشد.

شایان ذکر است در هر جلسه نشست کتابخوان تعداد 12 عنوان کتاب در موضوعات مختلف معرفی شده و ثبت‌نام برای معرفی کتاب در جلسات نشست کتابخوان نیز از طریق سایت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان به نشانی  www.zanjanpl.ir امکان پذیر می باشد.

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!