تبلیغات

برنامه های مسجد جمکران برای نیمه شعبان

برنامه های مسجد جمکران برای نیمه شعبان

مراسم ویژه شب نیمه شعبان مسجد مقدس جمکران ، در ساعت 30 : 21 شنبه 25 تیر با سخنرانی ایت الله امامی کاشانی آغاز می شود و تا ساعت 30 : 22 ادامه خواهد داشت .
برنامه های ویژه مسجد جمکران در شب و روز نیمه شعبان اعلام شد .
 
روابط عمومی مسجد مقدس جمکران اعلام کرد مراسم ویژه شب نیمه شعبان مسجد مقدس جمکران ، در ساعت 30 : 21 شنبه 25 تیر با سخنرانی ایت الله امامی کاشانی آغاز می شود و تا ساعت 30 : 22 ادامه خواهد داشت .

مداحی آقای حاج حسن اخباری و دعای کمیل با قرائت آقای حاج عباس حیدرزاده از دیگر برنامه های شب نیمه شعبان در مسجد جمکران است .

مراسم احیاء و شب زنده داری نیمه شعبان هم ساعت 2 و 30دقیقه بامداد یکشنبه با سخنرانی حجت الاسلام میرزا محمدی در مسجد مقدس جمکران آغاز می شود .

در روز یکشنبه 26 تیر نیز برنامه های روز نیمه شعبان با برپایی مراسم دعای عهد بعد از نماز صبح با سخرانی حجت الاسلام شهیدی در این مکان مقدس آغاز می شود .

مداحی ومناجات شعبانیه و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین کریمی جهرمی بعد از نماز عصر از دیگر برنامه های روز نیمه شعبان در مسجد جمکران است .

در بارگاه ملکوتی کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) نیز برنامه های ویژه نیمه شعبان شامل سلسله نشست های مهدویت ، مداحی و سخنرانی از امروز جمعه اغاز شده است .
منبع : تابناک

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است.
ارسال نظر برای این مطلب غیر فعال شده است!